קבוצת ברק – שמירה, ביטחון ושירותים מפעילה מערך שירותים מקיף לארגונים בכל סדרי הגודל בפריסה ארצית. הקבוצה כוללת את החברות "א.ברק שמירה ובטחון בע"מ" "ברק אור ביטחון ושירותים בע"מ" ואת מוקד ברק.  החברות נוסדו כחברות פרטיות ב-1992 והן בעלות ותק רב בתחום השמירה, האבטחה, הניקיון וכוח האדם.

 

פתרונות משולבים

הקבוצה מספקת ללקוחותיה מערך מקצועי של שירותי ביטחון ומכלול שירותים נוספים, ברמה הגבוהה ביותר, בשילוב הניסיון והידע המקיף של מומחים בתחומים הבאים:
אבטחה, שמירה ובידוק בטחוני
מניעת נזקים אובדן וגניבות
ניקיון ותחזוקת מבנים
מוקד אזעקות רמה א` ומוקד רואה
שירותי משק וחדרנות בענף המלונאות
שירותים לוגיסטיים וכיבוי אש
ניהול סיכונים ואבטחה לאירועים המוניים
שירותי מאבטחים, מגישי ע"ר וחובשים לטיולים בכל הארץ
ניהול נדל"ן ומבנים
מובילים בביטחון
כל הנהלת הקבוצה והצוות הבכיר הם בוגרי קורסי מנהלי ביטחון, תחת פיקוח ונהלים מחמירים של משטרת ישראל. 
מנהלי הסניפים של הקבוצה הם מפקדים בכירים יוצאי יחידות מובחרות בצה"ל או בעלי עבר בשירות הביטחון הכללי בתפקידי שטח וניהול ולהם ניסיון מקצועי רב בתחום השמירה והאבטחה.  הקבוצה מקפידה על פיתוח מקצועי והכשרה של עובדיה בשגרה והנהלתה מעורבת בפועל בניהול החברות והפרויקטים השונים ותורמת לשמירת הרמה הגבוהה של שירות הלקוחות.

 

שותפים עסקיים

הקבוצה רואה עצמה מחויבת לשותפות אמיתית עם לקוחותיה ופועלת להצלחתם המשותפת. כל לקוח הוא שותף עסקי בעל צרכים ייחודיים שעליהם הקבוצה נותנת מענה מקצועי, במטרה ליצור עבורו יתרון אסטרטגי ובכך למנף את עסקיו.

 
צוות לעניין

קבוצת "ברק שמירה וביטחון שירותים" מספקת ללקוחותיה כוח-אדם איכותי, מיומן ומסור.  עובדי הקבוצה הם בעלי נתונים אישיים המותאמים לצרכים המשתנים של כל לקוח ונבחרים בקפידה ולכל מטרה :
עובדים קבועים על פי הגדרות התפקיד של הלקוח
עובדים ללא עבר פלילי
עובדים הלבושים במדים הייצוגיים של החברות בקבוצה
עובדים בעלי הכשרה בהתאם לדרישות המחמירות של משטרת ישראל
עובדים המשתתפים באופן קבוע בהכשרות מקצועיות ייעודיות, קורסי רענון וימי השתלמות מיוחדים, בהתאם לדרישות האבטחה ועל פי הנחיות משטרת ישראל.

 

מומחים בשטח

הקבוצה מציבה מנהלי פרויקטים בכירים לרשות לקוחותיה, הנמצאים בקשר הדוק עם כל לקוח בכל עת, ומפקחים באופן קפדני כי החוזה מתבצע על פי דרישתו וברמה הגבוהה ביותר. העבודה מתבצעת תוך מעורבות עמוקה של מנהלי סניפים ואזורים בכירים מנוסים ומקצועיים בתכנון, ניהול וביצוע של משימות ופרויקטים בכל היקף.  בכל שלב מתבצעת בקרת איכות פנימית לשיפור הרמה המבצעית של הקבוצה והשירות הניתן ללקוחותיה. בשעות הלילה פועל צוות מיומן של מפקחים וסיירים המבצעים ביקורות באתרי הלקוח למקרה הצורך, על מנת להגיב במהירות לאירועים חריגים.  מוקד החברה משמש קשר פתוח ללקוחותיו 24 שעות ביממה ומספק מענה מיידי ומקצועי.

 
תשתית טכנולוגית

לקבוצה מוקד בקרה ושליטה רמה א`, המעניק שירותי מוקד למגוון רחב של לקוחות. למוקד מערכות מתקדמות לאבטחה ומיגון בטכנולוגיה ממוחשבת, בשילוב מערך ניידות סיור בפריסה ארצית, המפעיל צוות מיומן של סיירים הנמצאים בשטח מסביב לשעון ומספקים תמונה עדכנית ומיידית על המתרחש במקרה של התראה.  בזכות אמצעי ההגנה המתוחכמים ורשת תקשורת משוכללת, המוקד מאפשר ללקוחותיו צפייה, שליטה ובקרה מכל מקום ובזמן אמת על המתרחש בשטח.

 
איכות ללא פשרות

לקבוצה כל הרישיונות והתקנים הנחוצים לביצוע השירותים שהיא מספקת ללקוחותיה:

  • רישיון משרד המשפטים לפי חוק חוקרים פרטיים ושירותי שמירה
  • רישיון קבלן שירות מטעם משרד התעשייה המסחר והתעסוקה
  • רישיון לאחזקת כלי ירייה מהמינהל לשירותי חירום ולתפקידים מיוחדים
  • החברה הינה ספק מאושר של משרד הביטחון
  • היתר עיסוק בתחום שמירה ואבטחה באזור איו"ש
  • תקן 9002- ISO

פריסה ארצית – לקבוצה 8 סניפים שפרוסים מצפון עד דרום, מירושלים במזרח ולאורך ישובי קו התפר, המספקים תמיכה כלל ארצית ללקוחותיה.

צרו קשר

072-2777277

או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

בין לקוחותינו