קבוצת ברק הקימה את "מוקד ברק" המשמש כבסיס שליטה אוניברסלי מקצועי בעל יכולות טכנולוגיות עתירות ידע אשר מוביל, מכוון ומתאם את לקוחותיו להתמודדות מקצועית ויעילה בתחומן, מתוך העיקרון שהשימוש במוקד כמערך אחוד יגרום למקצועיות ולחסכון באמצעים ובמערכות כפולות.

המוקד בונה תשתיות טכנולוגיות ללקוחותיו הפרטיים והעסקיים ברמה הגבוהה יותר, המוקד מקים ומפעיל חדרי מלחמה באמצעות שו"ב בטכנולוגיות ייחודיות, תוך קיום שותפויות עסקיות ושימוש במערכות הלקוח.

מערכות השליטה, בקרה והאבטחה של "מוקד ברק" נהנות ממובילות טכנולוגית ייחודית, קלות הפעלה וידידותיות למשתמש והן מודולריות ומשלבות מגוון רחב של פתרונות בתחום הפעלת מערכות קר"מ (קריאה מרחוק), הפעלת מערכות בקרה מרחוק והפעלת ציוד אלקטרוני אלחוטי מרחוק.

 

פתרונות בשגרה

מוקד ברק הינו מוקד רואה המאוייש 24 שעות ביממה. המוקד נותן פתרונות ללקוח הפרטי וללקוח העסקי על פי צרכיהם ולאחר ניתוח הצרכים האינדיבידואליים של כל לקוח ולקוח. טכנאי המוקד הם אנשי מקצוע בעלי ניסיון וידע נרחבים ועובדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

 

פתרונות חירום

בשעת משבר נודעת חשיבות רבה לאספקה של מענים דחופים בתחום הלוגיסטי הבסיסי (מזון, מים, טיפול רפואי, מחסה, בגדים, קווי תקשורת), המקנים לפרט תחושה שהרשות "שולטת" במצב ו"יש על מי לסמוך".

יכולות "מוקד ברק" להפעיל את מכלולי הרשות כנדרש, לצמצם ככל הניתן את הפגיעות הנ"ל, לאפשר לרשות לקיים שגרת חיים סבירה ככל הניתן, וליעל את הקשר בין גורמי הסיוע השונים ברשות. משמש כלי עזר מרכזי למקבלי ההחלטות ברשות.

 

יכולות "מוקד ברק"

ל"מוקד ברק" ענן תקשורת מוגן המאפשר הכלת שרתי הלקוח תחתיו ויצירה מערכת משולבת.

יכולות העברת נתונים: אלחוטית, קווית, אינטרנטית, סלולארית.

מערכת אבטחת מידע מבית 012.

הפצת אלפי הודעות SMS בבת אחת.

שליטה ברכבי ואמצעי הרשות בסיוע מערכת GPS.

קריאת מונים עבור רשויות כולל העברת חשבונות ללקוח הסופי.

יכולת תיעוד וידאו, אודיו ו- DATA.

הפעלת מערכות טכנולוגיות מרחוק ושליטה בהן.

העברת תקשורת Data לצפייה בזמן אמת ובהקלטות וידאו.

 

שיתופי פעולה

למוקד ברק שיתוף פעולה עם מיטב יצרניות מערכות הקר"מ (קריאה מרחוק) בישראל וביניהם החברות "פימא" ו-KP . כמו כן למוקד החברה ישנה את היכולת הטכנולוגית לקליטת הנתונים והעברתם ללקוח מצד אחד ומצד שני יכולת הפקת חשבונות ללקוח הסופי.

צרו קשר

072-2777277

או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

בין לקוחותינו