"קבוצת ברק" מספקת פתרון אבטחתי כולל לאבטחת ישובים. הידע וניסיון רב השנים באבטחה בכלל ובאבטחת רשויות וישובים בפרט, הוביל את הקבוצה לפיתוח מודול ייחודי לאבטחה.

המודול מתבסס על מתן פתרון לכל הרבדים של הביטחון בישוב: מניעת ובקרה של כניסת גורמים שאינם מורשים לישוב, בניית תיק אבטחה על פי הדפ"אות של היישוב, חיבור כל התושבים למערכות המוקד של החברה, חיבור אוכלוסיות נצרכות למערכת לחצני המצוקה, סיור משולט ומוקד 24 שעות.

יועצי האבטחה והמיגון של קבוצת ברק בשיתוף עם גורמי הביטחון של היישוב, בונים תכנית אבטחה ייחודית המותאמת ליישוב על פי הצרכים של הקהילה.

הקבוצה מספקת:

  • בניית תיק שטח
  • מערך סיור ופיקוח
  • אבטחת מוסדות חינוך וציבור
  • הפעלת מוקד 106
  • מערכת לחצני מצוקה
  • מוקד רואה 24 שעות
  • בקרת כניסה ויציאה מהישוב
  • אבטחת אירועים

אבטחת אירועים – כחלק ממעורבות "קבוצת ברק" בקהילה מספקת החברה שירותי שמירה ואבטחה וסדרנות לאירועים השונים המתקיימים בישוב. הקבוצה מעניקה שרותי סדרנות, סיור רכוב,  סיור רגלי וזאת על פי דרישות גורמי הביטחון של היישוב ועל פי דרישות עם משטרת ישראל ואישורה ובשיתוף כוחות החירום השונים (מד”א, מכבי אש).

 

יחידת האבטחה מורכבת ממאבטחים מיומנים ומוכשרים היכולים לזהות מצבי חירום או סכנה, להפעיל שיקול דעת ולמנוע משברים בישובים או בשכונות. מעל לכל עומדת בפנינו השמירה על הביטחון, הסדר והשקט בישוב, וקיום שגרת החיים השלווה בישוב.

במציאות הקיימת היום לכל רשות ישנו צורך לדאוג לביטחון תושביה ולשמור על שגרת החיים של התושבים. "קבוצת ברק" מכירה בכך שהפתרון הביטחוני חייב לכלול את כל תחומי החיים ברשות ולכלול מנגנון בקרה רצופה במהלך כל שעות היממה.

הקבוצה מספקת פתרון אבטחתי כולל לאבטחת רשויות בכל סדרי הגודל.

"פתרון אבטחתי כולל"

הידע וניסיון רב השנים באבטחה בכלל ובאבטחת רשויות וישובים בפרט, הוביל את הקבוצה לפיתוח מודול אבטחה ייחודי.

המודול מתבסס על מתן פתרון לכל הרבדים של הביטחון ברשות בכפוף לנהלי כוחות הביטחון השונים (משטרה, כיבוי אש, מד"א) : בניית מערך סיור ופיקוח על פי צורכי הישוב, מחלקת כוח-אדם המספקת מאבטחים ובודקים ביטחוניים מוסמכים על פי דרישות משטרת ישראל, אבטחת מוסדות חינוך ומוסדות ציבור, אבטחת אירועים מטעם הרשות, העמדת מחסומים למניעת ובקרה של כניסת גורמים שאינם מורשים , בניית תיק אבטחה , חיבור כל התושבים למערכות המוקד של החברה, חיבור אוכלוסיות נצרכות למערכת לחצני המצוקה, סיור משולט ומוקד 24 שעות.

אם ברצונכם לקבוע פגישה עם נציגנו אנא שלחו הודעה בכל שעות היממה ואנו נשמח לעמוד לרשותכם.

צרו קשר

072-2777277

או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

בין לקוחותינו